EGY SZERETHETŐ FOGÁSZAT KERESI ÚJ KOLLÉGÁJÁT! A belváros szívében, az Astoriánál több mint 25 éve működő, a piac meghatározó szereplőjének számító fogászatunk összetartó csapatába azonnali kezdéssel ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!

Mit jelent számunkra a Profident Fogászati Centrum?

A Profident név számunkra nem csupán a munkahelyünket takarja, hanem egy családot, ahova szívesen tartozunk, és ez olyan plusz minőség, amit pácienseink is éreznek, értékelnek.

Mi jellemzi a Profidentet?

Soha nem értük be annyival, hogy nálunk magasan képzett, rutinos szakemberek dolgoznak a legkorszerűbb technológiákkal. Ami miatt képesek vagyunk negyedszázada sziklaszilárdan állni a kemény versenyt, és ami miatt kiterjedt, hűséges pácienskört tudhatunk a magunkénak, az a legerősebb „kötőanyag”: a szeretet, amivel egymáshoz fordulunk, amit a hivatásunk iránt táplálunk, és amit a pácienseink felé érzünk.

Mi látjuk az embert a fogászati ellátásra érkező páciensen túl.

Te képes lennél erre? Érted, mennyire fontos az ügyfélszolgálati munkatárs egy fogászat életében? Te leszel az, akivel a páciens elsőként beszél és találkozik. Az ekkor szerzett benyomásai alapvetően meghatározzák a további együttműködés hangulatát, minőségét, azt, hogy a páciens milyen lelkiállapotban ül be a fogorvosi székbe. Az eredményes fogászati kezelés tehát veled kezdődik.

Ha úgy érzed, képes vagy fogászatunk „hangja és arca” lenni, ha küldetésednek érzed, hogy megkönnyítsd, jobbá tedd az emberek életét, olvass tovább!

Feladataid a következők lesznek:

  • A fogászati központba beérkező ügyfelek üdvözlése, fogadása
  • Ügyfélmenedzsment, a páciensek időpontfoglalásainak koordinálása
  • A szolgáltatásainkkal kapcsolatos teljes körű tájékoztatásnyújtás
  • A szóban és írásban beérkező ügyféligények teljes körű, minőségi és szakszerű kezelése magyar és angol nyelven
  • A recepció és az ügyfélváró rendjének fenntartása
  • Számlázás, a házi pénztár kezelése
  • A munkakörrel kapcsolatos egyéb adminisztratív teendők elvégzése
  • Proaktív együttműködés a fogászati szakembereinkkel és a back office munkatársainkkal

Ami feltétlenül jellemezzen:

  • Bírj aktív angol nyelvtudással szóban és írásban
  • Rendelkezz minimum 1-2 év ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Légy magabiztos az általános irodai szoftverek alkalmazásában, ismerd az Outlook levelezőprogramot
  • Légy precíz, megbízható, kiegyensúlyozott személyiség, aki harmóniát és derűt sugároz
  • Légy igényes a megjelenésedre és a környezetedre
  • Legyen legalább középiskolai végzettséged

De az sem baj, ha:

  • Fogászati ismereteid is vannak
  • Az angolon túl egyéb nyelve(ke)n is beszélsz
  • Az ügyfélszolgálati tapasztalataidat fogászati ellátás területén szerezted

Ezt kínáljuk mi:

  • Anyagi és emberi megbecsülést
  • Folyamatos szakmai és ügyfélkezelési tréningeket
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Egyszerre professzionális és emberséges csapatot
  • Támogató légkört, családias hangulatot
  • Stabil hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Kiemelt színvonalú fogászati beavatkozásokat önköltségi áron
  • Egy kollégaként és páciensként egyaránt szerethető fogászatot

Szeretnél közénk tartozni, a sikereink részesévé válni, pácienseink „tyúkanyója” lenni? Jelentkezz magyar nyelven megírt, fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel az [email protected] e-mail címen! Kérjük, fizetési igényedet is jelöld meg. Az e-mail tárgy mezőbe a pozíció nevét írd!

Kollégáink rövid időn belül megkeresnek.

Szükséges szakmai tapasztalat: Ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület, Astoria