EGY SZERETHETŐ FOGÁSZAT KERESI ÚJ KOLLÉGÁJÁT! A belváros szívében, az Astoriánál több mint 25 éve működő, a piac meghatározó szereplőjének számító fogászatunk összetartó csapatába azonnali kezdéssel ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!

Mit jelent számunkra a Profident Fogászati Centrum?

A Profident név számunkra nem csupán a munkahelyünket takarja, hanem egy családot, ahova szívesen tartozunk, és ez olyan plusz minőség, amit pácienseink is éreznek, értékelnek.

Mi jellemzi a Profidentet?

Soha nem értük be annyival, hogy nálunk magasan képzett, rutinos szakemberek dolgoznak a legkorszerűbb technológiákkal. Ami miatt képesek vagyunk negyedszázada sziklaszilárdan állni a kemény versenyt, és ami miatt kiterjedt, hűséges pácienskört tudhatunk a magunkénak, az a legerősebb „kötőanyag”: a szeretet, amivel egymáshoz fordulunk, amit a hivatásunk iránt táplálunk, és amit a pácienseink felé érzünk.

Mi látjuk az embert a fogászati ellátásra érkező páciensen túl.

Mit gondol, Ön képes lenne erre? Érti, érzi, hogy mennyire fontos az ügyfélszolgálati munkatárs egy fogászat életében? Ön lesz az, akivel a páciens elsőként beszél és találkozik. Az ekkor szerzett benyomásai alapvetően meghatározzák a további együttműködés hangulatát, minőségét, azt, hogy a páciens milyen lelkiállapotban ül be a fogorvosi székbe. Az eredményes fogászati kezelés tehát Önnel kezdődik.

Ha úgy érzi, képes fogászatunk „hangja és arca” lenni, ha küldetésének érzi, hogy megkönnyítse, jobbá tegye az emberek életét, olvasson tovább!

A következők lesznek a feladatai:

  • A fogászati központba beérkező ügyfelek üdvözlése, fogadása
  • Ügyfélmenedzsment, a páciensek időpontfoglalásainak koordinálása
  • A szolgáltatásainkkal kapcsolatos teljes körű tájékoztatásnyújtás
  • A szóban és írásban beérkező ügyféligények teljes körű, minőségi és szakszerű kezelése magyar és angol nyelven
  • A recepció és az ügyfélváró rendjének fenntartása
  • Számlázás, a házi pénztár kezelése
  • A munkakörrel kapcsolatos egyéb adminisztratív teendők elvégzése
  • Proaktív együttműködés a fogászati szakembereinkkel és a back office munkatársainkkal

Amit Öntől várunk:

  • Bírjon aktív angol nyelvtudással szóban és írásban
  • Rendelkezzen minimum 1-2 év ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Legyen magabiztos az általános irodai szoftverek alkalmazásában, ismerje az Outlook levelezőprogramot
  • Legyen precíz, megbízható, kiegyensúlyozott személyiség, aki harmóniát és derűt sugároz
  • Legyen igényes a megjelenésére és a környezetére
  • Rendelkezzen legalább középiskolai végzettséggel

De az sem baj, ha:

  • Fogászati ismeretekkel is bír
  • Az angolon túl egyéb nyelve(ke)n is beszél
  • Az ügyfélszolgálati tapasztalatait fogászati ellátás területén szerezte

Ezt kínáljuk mi:

  • Anyagi és emberi megbecsülést
  • Folyamatos szakmai és ügyfélkezelési tréningeket
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Egyszerre professzionális és emberséges csapatot
  • Támogató légkört, családias hangulatot
  • Stabil hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Kiemelt színvonalú fogászati beavatkozásokat önköltségi áron
  • Egy kollégaként és páciensként egyaránt szerethető fogászatot

Szeretne Ön is közénk tartozni, a sikereink részesévé válni, pácienseink „tyúkanyója” lenni? Jelentkezzen magyar nyelven megírt, fényképes önéletrajzával és motivációs levelével az [email protected] e-mail címen! Kérjük, fizetési igényét jelölje meg, illetve az e-mail tárgy mezőbe a pozíció nevét írja!

Kollégáink rövid időn belül megkeresik Önt.

Szükséges szakmai tapasztalat: Ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület, Astoria